021-66565060 09125753841

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی – پلاک 342 – طبقه 5 – واحد 1۷

اتصالات گلخانه بخش اصلی  سازه گلخانه را تشکیل میده

سر ستون  و اتصالات گلخانه

گل سبز میثاق تولید کننده اتصالات گلخانه

شرکت گل سبز میثاق با تجربه و سابقه 25 ساله در گلخانه سازی جزو اولین شرکت ها در ایران است. رزومه کاری گل سبز میثاق مملو از مشتریانی است که صفر تا 100 طراحی، ساخت و راه اندازی پروژه های آنها توسط نیروی فنی و تولید شرکت انجام شده است. ما به عنوان تولید کننده اتصالات گلخانه، فروش مستقیم این قطعات را به همکاران و مشتریان خود نیز انجام می دهیم. تمامی لوازم، قطعات و اتصالات تولید شده در این شرکت مطابق با استاندارد داخلی و روز دنیاست. ما به عنوان یک شرکت ایرانی افتخار انجام پروژه های برون مرزی را در کارنامه خود داریم و از این رو خدمات ما تنها معطوف به داخل کشور ایران نبوده و آماده همکاری با سایر کشورها نیز می باشیم.

قطعات و اتصالات تولیدی شرکت گل سبز میثاق بر اساس نیاز بازار در شکل ها و سایزهای متنوعی تولید می شود. با توجه به سلایق مشتریان و طراحی انجام شده برای ساخت گلخانه قطعات اختصاصی نیز تولید می گردند.

یکی از پرکاربردترین سازه های گلخانه، سازه های گالوانیزه هستند. این سازه ها با توجه سطح زیر کشت می تواند به چند دسته تقسیم شود.

 

لوله و اتصالات گلخانه گالوانیزه

قطعات مصرفی گالوانیزه در ساخت گلخانه، مقاومت بالایی در برابر محیط شرجی و هوای مرطوب گلخانه ها دارند. از این رو این قطعات دچار زنگ زدگی نشده و عمر سازه طولانی خواهد بود. همچنین با توجه به استفاده از گالوانیزه گرم این این مقاومت نسبت نوع سرد بیشتر نیز می شود. برای اطلاع از قیمت لوله و اتصالات گلخانه گالوانیزه و نیز مشاوره خرید و ساخت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مزیت های اتصالات گلخانه گالوانیزه

با توجه به مقاومت لوله ها و اتصالات گالوانیزه در برابر رطوبت، گلخانه های ساخته شده با این نوع دارای عمر طولانی تری خواهند بود. این مساله در بلند مدت صرفه اقتصادی بالایی داشته و از هزینه های نگهداری خواهد کاست. قطعات گالونیزه گلخانه کیفیت و قیمت مناسبی را نسبت به سایر متریال ها داشته و سرعت کار کاردن با آنها بالاست.

برای آشنایی بیشتر با شرکت گل سبز میثاق و اطلاع از انواع محصولات و خدمات می توانید کاتالوگ شرکت دانلود نمایید.

 

ما تولید کننده بست و فروشنده  اتصالات گلخانه هستیم

بست های لامپی گلخانه  که وظیف  نصب المان به وتر و به کمان گلخانه را ایجاد میکند تولید این شرکت است  بست و اتصالات   نسبت به طرح گلخانه انتخاب میشوند بطور مثال بست سرتاج کمان یک سمت پنجره یا دو سمت پنجره هر کدام دارای ویژگیی خاصی هستن .

سرستون گلخانه یکی از مهمترین قطعات در ساخت گلخانه و مونتاژ گلخانه های پرتابل(پیچ و مهره ای) که از اهمیت و کاربرد ویژه ای برخوردار است،

سر ستون  گلخانه می باشد. سر ستون های تولیدی با تنوع بسیار زیاد و جهت استفاده درانواع گلخانه ها با عرض دهانه و ارتفاع متفاوت کاربرد دارند و ضمن اینکه از استحکام با لائی برخوردار هستند

در برابر رطوبت و شرایط نامساعد محیطی نیز مقاوم می باشند.

قیمت اتصالات گلخانه

در این مقاله قصد داریم از اتصالات گلخانه صحبت کنیم. بدین منظور ابتدا باید آشنایی مختصری با گلخانه پیدا کنیم تا پس از آن بتوانیم انواع اتصالات گلخانه را با هم بررسی کنیم.

به زبان ساده، گلخانه عبارت است از یک چهارچوب یا یک اسکلت که دارای پوششی قابل نفوذ نسبت به نور خورشید می‌باشد. در این چارچوب، با استفاده از کنترل عواملی همچون نور خورشید، دما، میزان دی اکسید کربن و رطوبت می‌توان محصولات مختلف را پرورش داد. از جمله تفاوت‌هایی که کاشت محصول در گلخانه با کاشت محصول در زمین زراعی دارد، می‌توان به کنترل موثرتر خسارت و عوامل نامساعد محیطی و همچنین تولید بهتر و مطلوب محصولات کشاورزی در گلخانه اشاره کرد. همچنین به علت کنترل عوامل محیطی در گلخانه، می‌توان در فصول مختلف سال اقدام به کاشت محصولات مختلف کرد.

در مورد خرید اتصالات گلخانه باید گفت، گلخانه دارای یک چهارچوب یا یک اسکلت است که روی آن را می‌توان با نایلون یا پوشش‌های مخصوص گلخانه پوشاند اما این اتصالات در محل ارتباط نایلون‌های گلخانه و محل جاگیری پنجره‌ها و یا سایر تجهیزات گلخانه بر روی سازه مورد نظر کاربرد دارد. انواع اتصالات گلخانه می‌تواند دارای ضخامت و اشکال مختلفی باشد که در ادامه آن‌ها را با هم بررسی خواهیم کرد.

ضخامت و اشکال مختلف اتصالات گلخانه

در این قسمت ضخامت و اشکال مختلف اتصالات گلخانه را با هم مرور می‌کنیم. این اتصالات دارای اشکال مختلفی مانند نیم دایره، یو، اچ و سایر شکل‌ها می‌باشد. ضخامت آن نیز بسته به جای مورد استفاده می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال در ستون گلخانه از انواع اتصالات گلخانه با ضخامت 8/2 و 3 میلی‌متر می‌توان استفاده کرد. در حالی که برای سایر مکان‌ها مانند سقف سازه می‌توان از انواع اتصالات گلخانه با ضخامت کمتر یعنی 1، 5/1 و 2 میلی‌متر استفاده کرد. یکی از اتصالات پر مصرفی که به علت قیمت مناسب‌تر در سازه‌های گلخانه بسیار کاربرد دارد، سازه‎‌های گالوانیزه می‌باشد که به علت تفاوت در ضخامت و وزن در دو گروه نیمه سنگین و سبک تقسیم بندی‌ می‌شوند. به طور کلی اگر بخواهیم این اتصالات ساخته شده از ورق گالوانیزه را طبقه‌بندی کنیم، به 4 گروه زیر می‌توان اشاره کرد:

  1. بست گلخانه سنگین
  2. بست گلخانه صنعتی
  3. بست گلخانه کشاورزی
  4. بست گلخانه سبک

ورق‌های گالوانیزه طی فرآیندی به نام گالوانیزاسیون آماده استفاده در صنایع مختلف می‌شوند. معمولا از روش‌های برای گالوانیزاسیون استفاده می‌شود:

اگر به زبانی ساده بخواهیم بگوییم مواقعی که از روش گالوانیزاسیون سرد یا سایر روش‌ها به غیر از روش غوطه‌وری داغ برای فرآوری این ورق‌ها استفاده شود، به آن‌های ورق‌های گالوانیزه سرد می‌گویند. در صورتی که اگر از روش غوطه‌وری داغ استفاده شود، این ورق‌ها را ورق‌های گالوانیزه گرم می‌نامند. روش‌های ذکر شده باعث افزایش مقاومت این ورق‌ها در مقابل زنگ زدگی خواهد شد. اتصالاتی از این نوع، دارای برچسب کارخانه تولید کننده و استاندارد تولید و همچنین سایز می‌باشد و در بسته‌بندی‌های منظم ارائه می‌شود.

مزایای استفاده از اتصالات گلخانه از نوع لوله گالوانیزه

در مورد انواع اتصالات گلخانه با لوله گالوانیزه باید گفت، برخی از افراد هنگام ساخت گلخانه از این لوله‌ها برای اتصالات گلخانه خود استفاده می‌کنند که هم دوام زیادی دارد و هم اینکه قیمت مناسبی دارد. علاوه بر این مقاومت زیادی نیز دارد. برخی از افراد از لوله‌های گالوانیزه سرد که برای اتصالات گلخانه استفاده می‌کنند. البته تعداد کمی از افراد از لوله‌های گالوانیزه سرد بدین منظور استفاده می‌کنند. تعداد بیشتری از افراد به منظور حفظ اتصالات در مقابل زنگ زدگی از ورق‌های یا لوله‌های گالوانیزه گرم استفاده می‌کنند. اما استفاده از این نوع اتصالات در تجهیز گلخانه دارای فوایدی می‌باشد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

لوله‌های گالوانیزه مورد استفاده در  گلخانه در انواع سایزها از 2/1 تا 6 اینچ تولید می‌شوند. در مورد اتصالات گلخانه از تمامی سایزها استفاده می‌شود اما سایزهای 2/1، 1 و 4/3 اینچ از جمله‌های سایزهای بسیار پرکاربرد در اتصالات گلخانه می‌باشند. زیرا این لوله‌ها به علت وزن کمتر، سبک بوده و به راحتی و با سرعت زیاد نصب می‌شوند. ناگفته نماند از سایر سایزها بسته به نظر مشتری نیز در اتصالات گلخانه استفاده می‌شود. به همین دلیل انواع سایزهای لوله گالوانیزه در کارخانه‌های کشور تولید می‌شود. در زیر تصویر لوله‌های گالوانیزه مورد استفاده در اتصالات گلخانه را مشاهده می‌کنید. همچنین یک لوله گالوانیزه گرم به طور میانگین دارای طول عمر بین 25 تا 30 سال می‌باشد. اما این طول عمر در لوله گالوانیزه‌ای که به روش سرد گالوانیزه شده؛ حداکثر به 8 سال خواهد رسید. علت این امر را می‌توان تفاوت در روش گالوانیزاسیون این دو برشمرد. لوله گالوانیزه گرم در دمایی حدود 420 درجه سانتی‌گراد، آبکاری شده و به عمل می‌آید. این درصورتی است که لوله گالوانیزه سرد در دمای کمتری فرآوری شده و در نتیجه مقاومت کمتری نسبت به عوامل نامساعد محیطی مانند زنگ زدگی از خود نشان می‌دهد. بنابراین بیشتر افراد تمایل به استفاده از لوله‌های گالوانیزه گرم در اتصالات گلخانه دارند.

استفاده از کدام نوع از لوله‌های گالوانیزه در  گلخانه به صرفه‌تر است؟

در صورتی که سرمایه کمی برای شروع دارید، استفاده از لوله‌های گالوانیزه سرد گزینه مقرون به صرفه‌تری است. همانطور که ذکر شد این لوله‌ها در محدوده دمای کمتری مورد فرآوری قرار می‌گیرند. در واقع در دمای حدود 70 درجه سانتی گراد  ، زینک را روی لوله گالوانیزه ریخته و آن‌ها را آبکاری می‌کنند. به دلیل عملیات کمتر و کوتاه‌تری که در فرآوری این نوع لوله‌ها انجام می‌شود، قیمت آن‌ها نیز مناسب است. اما دارای معایبی نیز می‌باشد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

طبیعتا به علت رطوبت بالا در گلخانه استفاده از لوله‌های مقاوم در مقابل زنگ زدگی در بست گلخانه ارجحیت بیشتری دارد اما توجه به قیمت آن‌ها نیز مسئله مهمی است. در صورت استفاده از لوله‌های گالوانیزه سرد در اتصالات گلخانه پس از 5 سال حتما نسبت به تعویض آن‌ها اقدام کنید.

فروش بست لامپی 3گلخانه

قیمت بست لامپی 4گلخانه

تولید بست لامپی5گلخانه

فروش بست لامپی 6گلخانه

فروش سرستون گلخانه

بست ترکیبی بازو به ریل گلخانه

بست 8*8یکطرفه گلخانه

بست قوطی 8*8گلخانه

بست سرتاج یک سمت پنجره گلخانه

بست سرتاج دو سمت پنجره گلخانه

بست اکسل محور گلخانه

بست رابط داخلی اچ گلخانه

بست رابط بیرونی اچ گلخانه

بست رابط  کوچک اچ گلخانه

بست سفکن 6گلخانه

بست سفکن 5 گلخانه

بست سفکن 4گلخانه

زوار ده سانت گلخانه

سرسفکن گلخانه

بست7*7 یکطرفه گلخانه

بست قوطی 7*7 گلخانه

لاکینگ فنر گلخانه

پروفیل اچ گلخانه

پروفیل C گلخانه

اتصالات گلخانه
اتصالات گلخانه
Call Now Button