021-66565060 09125753841

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی – پلاک 342 – طبقه 5 – واحد 1۷

فروش گیربکس گلخانه جهت خرید گیربکس گلخانه با ما تماس بگیرید . فروش انواع گیربکس های گلخانه وارداتی و داخلی از قبیل : گیربکس برقی پنجره های رول آپ گیربکس پنجره های بال کبوتری گیربکس پرده های انرژی سیوینگ و شید گیربکس دستی رول بهترین قیمت گیربکس گلخانه را از ما بخواهید

الکترو موتور گیربکس سیستم مکانیزاسیون شید دارای میکروسویچ مکانیکی و الکتریکی بوده که جهت تنظیم بازوبسته شدن (رفت و برگشت) پرده شید بکار می روند

الکتروگیربکس های مورد نظر جهت مکانیزه نمودن پنجره های گلخانه استفاده می شود
به منظور تهویه هوای داخل گلخانه ها بخصوص در فصل تابستان ، پنجره هایی در سقف و دیوارهای جانبی و عقب گلخانه ها تعبیه شده است که این پنجره ها به روش رولآپ محوری و یا بال کبوتری باز و بسته می شون

 

الکترو گیربکس گلخانه چیست؟

الکترو گیربکس گلخانه  منبع تغذیه عالی و خوبی بدون تعمیر و نگهداری برای سیستم های تهویه دریچه ، فلپ در گلخانه ها هستند.نوع انتهاب الکترو گیربکس گلخانه به صورت زیر است:

جعبه دنده های موتور الکتریکی واحدهای قدرت بدون تعمیر و نگهداری برای تولید سیستم های تهویه ، غربالگری و بالابری تهویه در گلخانه ها است. الکترو گیربکس گلخانه دارای  پیچ و مهره های ثابت کننده و واشرهای زیادی است. موتورها می توانند به صورت چرخ دنده ای ساخته شوند یا با وینچ یا درام تسمه ساخته شوند. دارای سیستم ترمز چرخ دنده اتوماتیک است و  همراه با یک برنامه سوئیچ محدود خطی توکار ، دارای سوئیچ های ایمنی درست و اساسی است. گشتاور درایو معمولاً تا 600Nm است ، مناسب برای روش متناوب و حداکثر 25 دقیقه کار معمول است.

موتور گیربکس گلخانه:

در دنیای امروزی برای اینکه هوای گرم را از گلخانه ها خارج کنند از پنجره هایی استفاده خواهد شد که این نوع پنجره را بر روی سقف جایگذاری می کنند و شامل موارد زیر است:

این پنجره به شکل کاملا مکانیزه ای کار می کند و باز و بسته خواهد شد و در همه فصول سال مورد نیاز است.

مشخصات فنی الکترو گیربکس گلخانه:

در گلخانه هایی که به شکا مکانیزه و مدرن کار می کنند استفاده از الکتروگیربکس کاملا طبیعی است و البته برای رول کردن پلاستیک جانبی یا جمع کردن آن نیز از الکترو گیربکس گلخانه استفاده می شود. این نوع گیربکس گلخانه در سقف نصب می شود و دارای موتوری است که حداقل قدرت ان 24 ولت است و بسیار قوی است و  باید به مبدل برق و یا همان اداپتور نصب شود که بتواند برق 220 ولتی را تحمل کند. این نوع دستگاه می تواند تا 100 متر اط پلاستیک را به راحتی رول و یا در حول یک مرکز مشخص جمع کند.

الکترو گیربکس گلخانه دارای برندهای متفاوتی است که معروفترین آنها مربوط می شود به کشورهای:

این نوع الکترو گیربکس گلخانه از جنسی به نام آلومینیوم ساخته شده است البته در سطح پوسته آلومینیوم بکار رفته است، این جنس باعث می شود آب به درون دستگاه الکترو گیربکس گلخانه سازی نفوذ نکند و هم چنین نشتی روغن در آن وجود ندارد.حداقل طول برای یک گلخانه که از الکتروگیربکس استفاده کنند در حدود 40 تا 120 متر است.هم چنین رطوبت در هر نوع گلخانه بسیار بالا است بنابراین می توان گفت  در حدود IP55 باید الکترو گیربکس در ساخت گلخانه باشد.

گیربکس های سقف گلخانه شامل:

Call Now Button