021-66565060 09125753841

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی – پلاک 342 – طبقه 5 – واحد 1۷

لوله گلخانه
لوله گلخانه

فروش لوله گالوانیزه قزوین قیمت لوله گلخانه سپنتا تهرانشرکت گل سبز فرداد میثاق گلخانه
قیمت لوله های گلخانه – بورس فروش لوله گلخانه سپنتا تهران – قیمت لوله گلخانه روی پوشان قزوین
فروش عمده و پخش انواع لوله های گلخانه روی پوشان قزوین
حمل و پخش عمده انواع لوله های گلخانه ای
قیمت روز لوله گالوانیزه گلخانه
اتصالات گلخانه
لیست قیمت لوله گلخانه
ساخت گلخانه
لوله گالوانیزه گلخانه قزوین
فروش لوله گالوانیزه سپنتا گلخانه

تولید کننده لوله  های گالوانیزه

09125753841
02166565060
02166906212

فروش انواع لوله گلخانه ساخت کارخانه سپنتای تهران  لوله قزوین به قیمت کارخانه

فروش انواع لوله سبک گلخانه


امروزه استفاده از لوله برای ساخت سازه‌های گلخانه موقت یا سازه‌های نیمه مقاوم بسیار زیاد شده است. نمونه بارز این ادعا، استفاده از لوله‌های مخصوص برای ساخت گلخانه‌هاست که به آن لوله گلخانه‌ای گفته می‌شود. زمانی که نام لوله گلخانه برده می‌شود، عده‌ای به‌اشتباه تنها لوله‌های pvc را متصور می‌شوند، حال‌آنکه لوله گلخانه می‌تواند یک لوله گالوانیزه نیز باشد که در ساخت گلخانه‌ها به کار گرفته می‌شود.

 

گل سبز میثاق  عرضه‌کننده عمده این لوله‌هاست که بهترین و باکیفیت‌ترین لوله‌ها را در سایت خود عرضه کرده است. لوله آنلاین تلاش دارد آگاهی مشتریان خود را درزمینهٔ انواع لوله و اتصالات بالابرده تا در زمان انتخاب افراد بهترین خرید را انجام دهند.

لوله گلخانه‌ای چیست؟

 

آنچه مسلم است این است که لوله‌ای که در ساخت گلخانه به کار گرفته می‌شود، لوله گلخانه‌ای نامیده می‌شود. اما سازندگان این سازه‌ها از هر لوله‌ای استفاده نمی‌کنند و استفاده از لوله گالوانیزه را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

 

گلخانه مکانی است که در آن گیاهان پرورش داده می‌شود، برای همین باید سازه به‌گونه‌ای ساخته شود که نور وارد محیط شده و هوا بتواند داخل آن به گردش دربیاید. به همین دلیل دیواره‌های سازه با شیشه یا روکش‌های مخصوص پوشانده می‌شود و بدنه سازه نیز با لوله‌های مقاوم برپا می‌شود که این لوله‌ها در اکثر مواقع لوله گالوانیزه است.

تحویل ساخت گلخانه اسپانیایی شرکت گل سبز فرداد میثاق (با نام تجاری گل سبز میثاق)

شرکت گل سبز فرداد میثاق با بهره گیری از تخصص و تجربه کارشناسان ایرانی ، اسپانیایی و هلندی بخش تولیدات گلخانه ای افتخار دارد با ارایه خدمات فنی و مهندسی به شرح زیر در خدمت تولید کنندکان و کشاورزان عزیز باشد.

اجرای کلید تحویل پروژه های تولید محصولات گلخانه ای شامل سبزی ها : خیار ، گوجه فرنگی و فلفل ، گیاهان زینتی : انواع گل های شاخه بریده رز، آنتوریوم ، ژربرا و .. و میوه ها: توت فرنگی.

طراحی و تجهیز گلخانه در موارد آبیاری قطره ای ، سیستم های گرمایش گلخانه ، سیستم هیتر بخاری گلخانه. سرمایش گلخانه ، فن و پد گلخانه ، پرده های انرژی سیوینگ و کنترل انرژی گلخانه ، دستگاه های کنترل اقلیم و آبیاری و کلیه موارد درخواستی

واحد تحقیق و توسعه شرکت آماده ارایه خدمات فنی و مهندسی و نوآوری های جدید صنعت گلخانه ای در زمینه سازه و تجهیزات و مدیریت انواع محصولات گلخانه ای است.

شرکت گل سبز فرداد میثاق مجری انواع سازه و تجهیزات گرمایشی، سرمایشی، سیستم های آبیاری و تغذیه گیاهی، سایه انداز، توری های ضد حشره استاندارد و کنترل محیط و اقلیم ….ارایه می نماید.

Call Now Button