021-66565060 09125753841

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی – پلاک 342 – طبقه 5 – واحد 1۷

فن گلخانه

یکی از مزایای رشد در گلخانه این است که تولید کنندگان می توانند عواملی مانند آب و هوای نامساعد را کنترل کرده و اکثر آفات را از بین ببرند ، این در حالی است که از نور طبیعی خورشید و نیز بهره مند می شوند. با این وجود تولیدکنندگان گلخانه تهویه را ضروری می دانند به این دلیل که میزان رطوبت و نور و گرما و سرما در هر گلخانه دارای اهمیت زیادی برای رشد گیاهان متفاوت است. تهویه گلخانه نیز یکی از تجهیزات برای تهویه مطبوع گلخانه ها است که مزیت های زیادی برای هر نوع گلخانه ای دارد. تبادل هوای منظم باعث می شود که محصولات بتوانند رشد کرده و دامنه دمایی سالم را تجربه کنند. روش ها ، ابزارها و تاکتیک های مختلفی وجود دارد که تولیدکنندگان برای دستیابی به تهویه مناسب استفاده می کنند ، اما در بهترین کارکرد اغلب از ترکیبی از تهویه منفعل و فعال استفاده می شود.

اهمیت نصب یک سیستم فن گلخانه:

یک گلخانه برای تأمین تهویه مورد نیاز به سرعت باد در جایی بین دو تا سه مایل در ساعت نیاز دارد. روزهای زیادی در سال وجود دارد که باید تهویه و خنکی موردنظر را وارد گلخانه ها کرد. برای مقابله با گرما ، گلخانه  به یک سیستم خنک کننده فعال و خوب طراحی شده نیاز دارد که به ان فن گلخانه گفته می شود. خنک کننده فعال  برای ایجاد تبادل هوا به ابزارهای مکانیکی مانند فن تهویه گلخانه و کولرهای تبخیری نیاز دارد. این ابزارها با برق کار می کنند . بنابراین داشتن یک سیستم غیرفعال که بتواند هزینه های موجود را کاهش دهد بسیار مهم است. بهترین قسمت تهویه فعال این است که کنترل دقیق آب و هوایی را با فن گلخانه تضمین می کند ، و این سیستم یک عامل مهم در ایجاد آب و هوای کنترل شده ایده آل است.

تهویه گلخانه دارای طرفداران زیادی در بین تولیدکنندگان است و بسیار کارآمد است. یکی از تجهیزات غالباً نادیده گرفته شده ، دیواره خنک کننده تبخیری در فن گلخانه است. به ویژه برای آب و هوای گرم عالی است زیرا می تواند هوای تازه را وارد کند و در عین حال محیط رشد را به طور قابل توجهی خنک کند. این سیستم هوا را از طریق یک بالشتک مرطوب می کشد و سپس فن ها هوای خنک و مرطوب را پخش می کنند. دیواره های خنک کننده تبخیری به همراه فن گلخانه به راحتی می توانند دما را تا 20 درجه فارنهایت کاهش دهد ، و همچنین می توانند میزان مصرفی آب را نیز کاهش دهد.

چرا فن گلخانه :

فن سبب می شود که هوای خروجی و ورودی با همدیگر تبادل پیدا کند و سبب متعادل شدن هوای درونی گلخانه ها خواهد شد، هم چنین سبب می شود که گیاهان به شکل موثرتری فتوسنتز انجام دهند، فن گلخانه ای اصلی ترین کاری که انجام می دهد خنک کردن گلخانه است و فضای گلخانه را مرطوب نگه می دارد، هم چنین با خنک نگه داشتن گلخانه ها سبب می شود که گیاهان کمتر بیمار شده و آسیب نبینند.

انواع فن گلخانه:

خنک کردن گلخانه ها و تأمین هوای تازه گیاهان از مهمترین کارکردهای تجهیزات تهویه گلخانه مانند فن اگزوست ، پنکه های تهویه گلخانه ، کولرهای تبخیری است.

فن اگزاست ۱۴۰*۱۴۰ مخصوص گلخانه و مرغداری

فن ۱۴۰  سانتی متر جهت تخلیه هوای گلخانه  از جمله پرکاربرد ترین های اگزاست می باشد که جهت و سرمایش سالن های مانند گلخانه و مرغداری مورد استفاده قرار میگیرد. . این فن مجهز به دمپر بوده و به صورت دو دور برای فصول گرم و سرد سال طراحی گریده است.مشخصات فنی دقیق هواکش ۱۴۰*۱۴۰ سانتی متری را می توانید در پایین مشاهده نمایید

مشخصات فنی فن ۱۴۰*۱۴۰

قدرت تخلیه

: ۳۴۰۰۰ متر مکعب در ساعت

دور پروانه :

۶۰۰ و ۴۰۰ دور در دقیقه قابل تنظیم بدون نیاز به اینویتور

قطر پروانه :

۱۱۸ سانتی متر

نوع بلبرینگ:

ژاپنی

نوع موتور:

موتوژن تبریز

قدرت موتور

: دو اسب بخار سه فاز

ابعاد قاب فن:

۱۴۰*۱۴۰ سانتی متر

نوع بدنه:

پرسی

جنس پروانه:

استیل استنلس

جنس بدنه:

گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای از نوع ضد خش

نوع دمپر:

کرکره ای با قابلیت بسته شدن بالا فاصله بعد از خاموش شدن فن

جنس دمپر:

گالوانیزه روسی کاملا ضد زنگ

فن اگزاست ۱۴۰*۱۴۰ مخصوص گلخانه ومرغداری

 فن سیرکوله کار اصلی فن سیرکوله، یکسان سازی دما و رطوبت همچنین اکسیژن و دی اکسید کربن در سالن های گلخانه و مرغداری میباشد.

فن سیرکوله سایز ۴۰-۵۰-۶۰-سانتیمتر باقدرت جابجائی بیش از۴۴۰۰ متر مکعب در ساعت  ، تکفاز, سه فاز،  بدنه استنلس استیل . پروانه استیل و یا گالوانیزه جهت تولید ملی تولید داخل میباشد. استفاده از فن های سیرکوله در گلخانه ها و سالنهای مرغداری  توسط کارشناسان توصیه میشود زیرا باعث جابجائی هوا در این مکانها شده و از تجمع هوای گرم  در بالای سالنها در زمستان جلوگیری مینماید وباتوجه به انتقال هوای گرم از بالای سالنها به پائین آن ، باعث صرفه جوئی در مصرف سوخت میشود و همچنین با جلوگیری از تجمع رطوبت در یک نقطه ، باعث یکنواختی دما و رطوبت در تمامی نقاط شده واز شیوع بیماریهای قارچی جلوگیری مینماید

فن سیرکوله و یا جت فن گلخانه و مرغداری

در گلخانه و مرغداری های با طول زیاد برای انتقال گرما و یا سرما همچنین انتقال اکسیژن و دی اکسید کربن از جت فن و یا به اصلاح فن سیرکوله استفاده میشود.فن سیرکوله نقش بسیار مهمی در یکسان سازی دما و رطوبت و گازهای اکسیژن و دی اکسید کربن در محیط دارد.فن سیرکوله دارای یک بدنه استوانه ای شکل و یک پروانه شش پر با یک دینام دمنده می باشد. انواع جدید و پیشرفته تر فن سیر کوله دارای لبه های پرسی می باشد که راندمان کاری را تا حد قابل توجه ای افزایش می دهد

شرکت گل سبز فرداد میثاق (با نام تجاری گل سبز میثاق) با بهره گیری از تخصص و تجربه کارشناسان ایرانی ، اسپانیایی و هلندی بخش تولیدات گلخانه ای افتخار دارد با ارایه خدمات فنی و مهندسی به شرح زیر در خدمت تولید کنندکان و کشاورزان عزیز باشد.

اجرای کلید تحویل پروژه های تولید محصولات گلخانه ای شامل سبزی ها : خیار ، گوجه فرنگی و فلفل ، گیاهان زینتی : انواع گل های شاخه بریده رز، آنتوریوم ، ژربرا و .. و میوه ها: توت فرنگی.

طراحی و تجهیز گلخانه در موارد آبیاری قطره ای ، سیستم های گرمایش گلخانه ، سیستم هیتربخاری گلخانه. سرمایش گلخانه ، فن و پد گلخانه ، پرده های انرژی سیوینگ و کنترل انرژی گلخانه ، دستگاه های کنترل اقلیم و آبیاری و کلیه موارد درخواستی

واحد تحقیق و توسعه شرکت آماده ارایه خدمات فنی و مهندسی و نوآوری های جدید صنعت گلخانه ای درزمینه سازه و تجهیزات و مدیریت انواع محصولات گلخانه ای است.

شرکت گل سبز فرداد میثاق مجری انواع سازه و تجهیزات گرمایشی، سرمایشی، سیستم های آبیاری و تغذیه گیاهی، سایه انداز، توری های ضد حشره استاندارد و کنترل محیط و اقلیم ….ارایه می نماید.

 

فن گلخانه
فن گلخانه
Call Now Button