021-66565060 09125753841

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی – پلاک 342 – طبقه 5 – واحد 1۷

قیمت نایلون گلخانه

قیمت نایلون گلخانه به علت تغییر نوسانات ارز قیمت مواد اولیه دائما در حال تغییر است. نایلون مورد استفاده در گلخانه قیمت های متفاوتی دارند. علت تفاوت قیمت بخاطر مشخصات گوناگون تولید کننده های نایلون است و همچنین بخاطر سفارش مشتری با عرض های متفاوت تولید میشوند. به طور مثال قیمت نایلون گلخانه 200 میکرون با نایلون 220 میکرون باعث تفاوت قیمت نایلون میشود. همینطور نایلون یو وی دار ( قیمت نایلون گلخانه Anti UV)با نایلون بدون یو وی متفاوت است.

یکی از اجزا  اصلی برای ساخت گلخانه نایلون گلخانه  یا پلاستیک گلخانه است. از آنجایی که گلخانه به عنوان محیطی مناسب، برای تولید گیاهان، در خارج از فصل است، استفاده از نایلون با کیفیت از اهمیت زیادی نیز برخوردار است.

امروزه خرید نایلون گلخانه در بین کشاورزان و گلخانه‌داران از اهمیت زیادی برخوردار است. قیمت نایلون گلخانه به عوامل زیادی بستگی دارد و تغییر این عوامل سبب ثابت نبودن نرخ قیمت این محصول است. در ادامه به همه این عوامل و ویژگی پلاستیک گلخانه می‌پردازیم.

قیمت نایلون گلخانه

 

تفاوت عمده نایلون های گلخانه در چیست؟

 لیست قیمت نایلون گلخانه

در صورتی که شما تمایل به خرید نایلون دارید می توانید با ما تماس گرفته و از قیمت روز نایلون اطلاع پیدا کنین. ما سعی کرده ایم که یک قیمت حدودی برای نایلون های مختلف را در سایت قرار دهیم. ولی با توجه به تغییرات مستمر و روزانه قیمت ها، برای خرید حتما تماس بگیرید.

نایلون در طول و عرض های 6 متر الی 14متر تولید میشود به طور مینگین بیشتر به صورت رنگ شفاف تولید میشود و در قالب  افزودنی‌های درجه یک تولید و بسته بندی و آماده تحویل است. نایلون های گلخانه‌ای دارای یک سری از ویژگی‌ها و مشخصات است، همچنین یک سری، وجه‌تمایز نسبت به سایر تولید کننده ها دارد. خوب است که قبل از خرید پلاستیک گلخانه نگاهی به مشخصات و ویژگی‌های زیر بی‌‌اندازیم:

عمر نایلون (پلاستیک) گلخانه

پلاستیک‌های گلخانه‌. عمر مفید همه این نایلون‌ها تقریبا بین دو تا سه سال است. البته طول عمر نایلون های گلخانه‌ای به شرایط آب و هوایی منطقه و محل احداث گلخانه بستگی دارد. این چهار دسته عبارتند از

عمر مفید نایلون گلخانه ای  به شرایط آب و هوایی منطقه و محل احداث گلخانه بستگی دارد. طول عمر مفید بین 2الی 5سال است.

ویژگی نایلون گلخانه عرض 8 متر10متر

یکی از پرفروش ترین عرض های نایلون گلخانه عرض 8متر و 10متر  است.

قیمت خرید نایلون عرض 10متر و 8 متر گلخانه به دو عامل اساسی ارتباط داره

انواع افزودنی‌های پلاستیک گلخانه

نایلون گلخانه‌ای از انواع افزودنی‌ها به منظور بهبود عملکرد تولیدات پلاستیک گلخانه‌ای استفاده میشود . هرکدام از این افزودنی ها با توجه به شرایط جغرافیایی و نوع گلخانه؛ برای گلخانه داران، ویژگی خاصی را برای پوشش گلخانه فراهم می‌کند. این افزودنی‌ها زنجیره‌های پلیمری قوی برای نایلون گلخانه ایجاد می‌کنند. وجود افزودنی های نایلون های گلخانه، افزایش طول عمر نایلون گلخانه، قدرت و استحکام پلاستیک گلخانه را به همراه دارد.

  1. افزودنی Anti UV که یکی از مهم‌ترین افزودنی های پلاستیک گلخانه است.
  2. افزودنی ضد شبنم یا آنتی فاگ (Anti Fog) که با اضافه شدن به نایلون گلخانه به آن نایلون ضدبخار یا نایلون ضد مه گلخانه‌ای هم می‌گویند.
  3. افزودنی IR یا مادون قرمز
  4. افزودنی آنتی ویروس
  5. افزودنی EVA

مزایای پوشش نایلون گلخانه

·  نصب نایلون گلخانه

نایلون  گلخانه موردی است که باید در همان آغاز ساخت گلخانه به آن توجه شود. یکی از متداول ترین پوشش هایی که جهت احداث و راه اندازی سازه  گلخانه می توانیم استفاده کنیم، نایلون گلخانه ای است. اگر می ‌خواهید به اطلاعات مفیدی درباره‌ نایلون گلخانه‌ دست پیدا کنید بهتر است تا این متن  را تا انتها مطالعه کنید تا بتوانید با این نوع از نایلون گلخانه ای و کاربردهایش بیشتر آشنا شوید.

دلیل انتخاب نایلون به عنوان پوشش گلخانه        

تا قبل از سال 1950 میلادی تنها از پوشش شیشه به عنوان پوشش گلخانه ها استفاده می شد. گلخانه های شیشه ای معایب بزرگی داشتند، از جمله آن که:

این معایب باعث شد تا شیشه کم کم جای خود را به پلاستیک و نایلون بدهد. امروزه نایلون گلخانه  یا همان  پلاستیک گلخانه مناسب ‌ترین پوشش برای گلخانه ها محسوب می شوند، چرا که:

انواع نایلون گلخانه

نایلون ‌های گلخانه از مواد اولیه مختلف و متفاوت تهیه می ‌شوند که در ادامه به معرفی و بررسی مهم‌ ترین آن ‌ها می‌ پردازیم.

نایلون پلی اتیلن

می توان گفت 90 درصد گلخانه داران به دلایل اقتصادی از پلی اتیلن به عنوان پوشش  سازه گلخانه استفاده می ‌کنند. این نایلون گلخانه ای نسبت به سایر پوشش‌ ها ارزان ‌تر است و معمولا به مدت سه  تا چهار سال دوام دارد و بعد از این مدت نیز می تواند تعمیر شود.

نایلون کوپلیمر

نوع ارتقاء یافته پلی ‌اتیلن است که دوام، ماندگاری و طول عمر بیشتری در مقایسه با نایلون ‌های پلی ‌اتیلنی دارد. این نایلون می تواند در گلخانه تا سه سال دوام داشته باشد.

نایلون پلی وینیل

نایلون‌ هایی که از جنس پلی‌ وینیل تولید می ‌شوند از دو دسته قبلی گران ‌تر هستند، اما طبعا ماندگاری و طول عمر بالاتری نیز دارند و می‌ توان با نگهداری مناسب از آن ‌ها تا پنج سال نیز استفاده کرد.

نایلون پلی کربنات

ورق های پلی کربنات از روی هم قرار گرفتن نایلون پلی کربنات و نایلون پلی اتیلن تشکیل شده اند و بسیار مقاوم هستند. اگر گلخانه شما در منطقه پر تنش آب و هوایی قرار دارد بهترین و مناسب‌ ترین انتخاب نایلون پلی کربنات است. این نمونه دوام بیشتری نسبت به پلیمرهای قبلی دارد و تا ده سال عمر می ‌کند. با توجه به قیمت بالای ورق های پلی کربنات، جهت کاهش هزینه ها می توان از پلی اتیلن برای سقف و پلی ‌کربنات برای دیواره‌ های جانبی گلخانه استفاده کرد.

افزودنی های به کار رفته در نایلون های گلخانه ای

در تولید نایلون گلخانه به منظور افزایش دوام و بهبود عملکرد، افزودنی هایی را به مواد اولیه نایلون اضافه می کنند. هر یک از این مواد افزوده شده ویژگی خاصی را به نایلون اضافه کرده و باعث تقویت آن می شوند. رایج ترین این افزودنی ها عبارتند از:

افزودنی ضد اشعه ماورای بنفش (Anti UV)

این ماده علاوه بر آن که گیاهان داخل گلخانه را از آسیب اشعه ماورای بنفش مصون نگه می دارد، موجب مقاومت پلاستیک در برابر پوسیدگی ناشی از اشعه ماورای بنفش موجود در نور خورشید می شود و عمر و دوام نایلون را افزایش می دهد.

افزودنی مادون قرمز (IR)

در مناطقی که شدت سرما زیاد است وجود افزودنی مادون قرمز در نایلون های گلخانه ای باعث می شود بخشی از حرارت روز در پوشش گلخانه ذخیره شود و در شب از افت شدید دما و آسیب به محصولات جلوگیری شود.

افزودنی ضد مه (Anti Fog)

قطرات آبی که در اثر فتوسنتز گیاهان در سطح داخلی نایلون شکل می گیرد دارای چندین اثر منفی می باشد: باعث کاهش %30 دریافت نور توسط گیاه می گردد، چکیدن قطرات شبنم بر روی گیاه باعث افزایش احتمال بیماری های مختلف می شود، قطرات آب شبیه به ذره بین عمل کرده و باعث سوختگی برگ ها می شوند. افزودن خاصیت ضد مه به نایلون عریض گلخانه ای موجب پیشگیری از چنین مواردی می شود.

افزودنی ضد باکتری (AB)

از عبور آن دسته از طول موج هایی که برای فعالیت گیاهان ضروری نیستند اما موجب رشد باکتری های مضر می شوند، جلوگیری می کند. به این ترتیب رشد باکتری ها در محیط گلخانه کاهش می یابد که نتیجه این امر کاهش نیاز به استفاده از سموم و سالم تر ماندن محیط پرورش گیاهان است.

افزودنی اتیل ونیل استات (EVA)

این افزودنی باعث افزایش انعطاف پذیری نایلون شده و در نتیجه مانع از خشک و شکننده شدن نایلون می شود. این ماده در مناطقی که شدت وزش باد زیاد است به ترکیب نایلون افزوده می شود تا باعث افزایش استحکام و عمر آن گردد.

رول نایلون گلخانه

پلاستیک گلخانه ‌ای 6 و 14 متری

در گذشته برای پوشاندن گلخانه ‌ها، پلاستیک را در عرض گلخانه یکی پس از دیگری قرار می ‌دادند. پلاستیک با کشش کافی از طرفین مهار می‌ شد و هر دو لایه مجاور باید حدود نیم متر همپوشانی می ‌داشت. به علاوه، جهت درزها می بایست در جهت بادهای غالب منطقه می بود تا از نفوذ هوای سرد و باد و باران ممانعت گردد. اما گلخانه داران با استفاده از پلاستیک‌ های عریض 6 و 14 متری دیگر نیازی به این موارد ندارند. از دیگر مزایای این نایلون ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پوشش یکنواخت گلخانه و عدم نیاز به برش‌ های متوالی

صرفه‌ جویی در مصرف انرژی و افزایش راندمان انرژی تا 30%

افزایش مقاومت نایلون در برابر آسیب‌ های فیزیکی و طبیعی

استفاده بهینه از نایلون و کاهش ضایعات پلاستیکی و در نتیجه صرفه‌ جویی در هزینه

نایلون عریض گلخانه

نایلون گلخانه ای 3لایه

پلاستیک های گلخانه ای معمولا به صورت 3 لایه هم تولید می ‌شوند تا مقاومت بیشتری پیدا کنند. 3 لایه پلاستیک که یکی از آن ها مستقیما روی سطح خارجی ورقه دیگر قرار ‏می گیرند، توسط بالشتکی از هوای فشرده از یکدیگر جدا می شوند

بهترین نایلون برای گلخانه

خوب است قبل از خرید پلاستیک گلخانه نگاهی به مشخصات و ویژگی‌ های نایلون گلخانه درجه یک و با کیفیت بیاندازیم:

شفافیت: توجه داشته باشید که یکی از اهداف گلخانه این است که نور کافی جهت فتوسنتز به گیاهان برسد. این بدان معنی است که شما می خواهید نور خورشید تا آن جا که ممکن است از دیواره های گلخانه عبور کند. بنابراین بهترین نایلون گلخانه ای نایلونی است که بیشترین نور خورشید را از خود عبور داده و در دسترس گیاهان قرار دهد. برای این منظور نایلون گلخانه می بایست از شفافیت لازم برخوردار بوده و مات و کدر نباشد.

دوام: به دلیل آن‌ که پلاستیک گلخانه همواره در معرض نور شدید خورشید، باران، برف و بادهای شدید است، می بایست استحکام و مقاومت کافی در برابر این عوامل محیطی را داشته باشد. قرار گرفتن طولانی مدت نایلون در برابر این عوامل می تواند منجر به فرسودگی، پارگی و شکنندگی نایلون شود و عملکرد آن را به شدت کاهش دهد.

لذا وقتی قصد احداث یک گلخانه دارید، بر روی یک نایلون مقاوم و ماندگار سرمایه ‌گذاری کنید که بتواند در مقابل تمامی این ناملایمات جوی مقاومت کند. هر چند همه نایلون ‌ها در اثر گذشت زمان فرسوده می ‌شوند، اما قطعا یک نایلون با دوره فرسایش طولانی ‌تر باعث بهره‌ وری بهتر فضای گلخانه ای شما است ضمن آن که شما را از صرف هزینه مداوم برای تعمیرات گلخانه نجات می ‌دهد.

لیست قیمت نایلون

قیمت روز نایلون گلخانه چه قدر است. 93کیلو الی 180کیلو

وزن نایلون 8متری 94 کیلو 220میکرون

وزن نایلون 10متری 120 کیلو 220میکرون

وزن نایلون 12متری150 کیلو 220میکرون

وزن نایلون 14متری 180کیلو 220میکرون

طول عمر پلاستیک گلخانه چه قدر است؟ 3الی 5سال

فروش نایلون در رنگ های مختلف امکان پذیر هست . بله

فروش نایلون vuدار5درصد

فروش نایلون vuدار10درصد

قیمت پلاستیک گلخانه

 

جهت استعلام قیمت روز با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.

 

توجه : قیمت پلاستیک گلخانه براساس پارامترهای مختلفی از جمله برند، ضخامت، درصد یووی، افزودنی ها و … سنجیده می‌شود.

 

توجه: ضمانت نایلون گلخانه ۵ درصد: ۲۵ ماه

 

ضمانت نایلون گلخانه یووی ۱۰ درصد: ۳۶ ماه

 

هرکیلو نایلون گلخانه چند متر است؟

 

به طور میانگین هر کیلو پلاستیک گلخانه ۴٫۲ متر مربع را پوشش می دهد.

تاریخ بروز شده قیمت ها 1401/10/28

1 قیمت  نایلون گلخانه  8متری 5درصد فروش نایلون گلخانه هر کیلو 87هزار
2 قیمت  نایلون گلخانه  8متری 10درصد فروش نایلون گلخانه هر کیلو 103هزار
3 قیمت  نایلون گلخانه  10متری 5درصد فروش نایلون گلخانه هر کیلو 88هزار
4 قیمت  نایلون گلخانه  10متری 10درصدفروش  فروش نایلون گلخانه هر کیلو 104هزار
5 قیمت  نایلون گلخانه  12متری 5درصد فروش نایلون گلخانه هر کیلو 89هزار
6 قیمت  نایلون گلخانه  12متری 10درصد فروش نایلون گلخانه هر کیلو 104هزار
7 قیمت  نایلون گلخانه  14متری 5درصد فروش  نایلون گلخانه هر کیلو 90هزار
8 قیمت  نایلون گلخانه  14متری 10درصد فروش نایلون گلخانه هر کیلو 105هزار
Call Now Button