021-66565060 09129574089

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی – پلاک 342 – طبقه 5 – واحد 1۷

ناودانی ( آبرو گلخانه )

ناودان‌ها جهت تخلیه آب باران از روی سقف گلخانه استفاده می‌شوند. ضمن آنکه دسترسی به قسمت‌های بالایی گلخانه را آسان می‌کنند .

با استاندارهای سازه‌های فلزی اتحادیه اروپائی) و  پیشنهادات انجمن گلخانه سازان امریکا )  و با توجه به اینکه سازه باید تحمل بار برف را تا حداقل ۲۰ کیلوگرم در مترمربع داشته باشد

ناودانی گلخانه یکی از مهم ترین تجهیزات و اصلی ترین نوع تاسیسات برای یک گلخانه است ، ناودانی گلخانه در اصل از گلخانه در برابر باران و برف محافظت می کند و در برابر آسیب هایی جدی آب و هوایی برای یک گلخانه نقش اساسی دارد. وظیفه اصلی نصب ناودانی در گلخانه شما این است که آب باران را از پشت بام از طریق مجرای خروجی هدایت می کند تا سرانجام به یک محل امن در زمین برسید چه در یک ظرف یا مستقیماً در سیستم زهکشی ، اما در هر صورت آب را به بیرون از گلخانه هدایت می کند. همه اینها عالی به نظر می رسند ، هنگامی که آبرو گلخانه شما طول عمر خود را کامل می کند و شروع به نشان دادن علائم آسیب در سقف گلخانه می کند ، بهترین تصمیمی که می توانید بگیرید این است که یک سیستم ناودانی گلخانه جدید نصب کنید.

طبق انجمن ملی سازندگان گلخانه ، ناودانیهای فولادی یا آلومینیوم گالوانیزه به طور متوسط 20 سال و ناودانیهای مسی 50 سال عمر می کنند ، با این وجود فاکتورهای مختلفی وجود دارد که تعیین می کند چه مدت زمان ناودانی گلخانه شما دوام داشته باشد ، مانند شرایط آب و هوایی ، نگهداری فرکانس و موارد دیگر که طول عمر آبرو گلخانه را نشان می دهد. با آبرو گلخانه آشنا شوید.

مواد مناسب ناودانی گلخانه را انتخاب کنید

مواد ناودانی گلخانه از لحاظ دوام بسیار مهم است. طیف گسترده ای از مواد برای انتخاب در بازار وجود دارد که دارای تعدادی ویژگی است که عملکرد خوبی از ارزانترین تا گرانترین ناودانی را ارائه می دهد. با این حال ، ما به شما توصیه می کنیم که امور مالی خود را ارزیابی کنید و برای پروژه بودجه تعیین کنید. به این ترتیب می توانید در عین کیفیت بالا ، به دنبال گزینه های مناسب برای گلخانه خود بگردید.

بیایید برخی از مواد پیشرفته در بازار ناودانی گلخانه را بررسی کنیم:

ناودانی گالوانیزه گلخانه

این نوع ناودانی به لطف ویژگی های مقاومت بالای این فلز در بازار ناودانی بسیار محبوب است. ناودانیهای فولادی گالوانیزه با یک لایه روی پوشانده شده اند و اتصالات آن باید توسط افراد حرفه ای به هم متصل شوند ، که اجازه نمی دهد آنها به راحتی دندانه دار شوند. عمر آنها 20 سال یا بیشتر است.

فولاد ضد زنگ

این نوت ناودانی از جنس استنلس استیل به دلیل استحکام و دوام بسیار بالا شناخته شده اند. آنها زنگ نمی زنند ، در واقع ، آنها درخشش و مقاومت خود را برای 20 سال یا بیشتر حفظ می کنند.

ناودانی مسی

در کنار فولاد ضد زنگ ، مس یکی دیگر از مواد پیشرفته و همچنین یکی از با دوام ترین موارد برای ناودانی های گلخانه است. زنگ نمی زند و به دلیل ظاهر ظریف آن ، مورد درخواست صاحبان گلخانه در همه جا است.

آلومینیوم

ناودانی آلومینیومی گلخانه ترکیبی عالی از دوام و قیمت است. آنها به دلیل سبک بودن دارای اهمیت زیادی هستند کار با آنها آسان است و همچنین به دلیل ضد زنگ بودن از موارد مورد علاقه صاحبان گلخانه هستند. نکته مثبت دیگر این است که می توان آنها را به صورت یکپارچه تولید کرد تا نشت به حداقل برسد. تنها عیب ناودانی های گلخانه آلومینیومی این است که مانند دیگر مواد محکم نیستند و به راحتی می توانند دچار فرو رفتگی شوند.

تعویض ناودانی گلخانه:

اول چیزهای مهم برای تعویض ناودانی گلخانه، قبل از اینکه به فکر تعویض سیستم ناودانی گلخانه باشید ، بیایید با 10 علامت آسیب که ممکن است ناودانی شما داشته باشد، آشنا شویم:

هنگامی که مشکلات ناودانی گلخانه را شناسایی کردید ، اقدام بعدی جستجوی یک کمک حرفه ای است. با یک شرکت برای بررسی آبرو گلخانه تماس بگیرید، به لطف تجربه آنها به شما مشاوره مناسبی می دهند تا بدون اتلاف وقت و هزینه به نتایج خیره کننده برسید.

تعمیر و نگهداری ناودانی گلخانه مهم است

آیا ناودانی گلخانه را برای طولانی مدت می خواهید؟ پس شما باید نگهداری آن را جدی بگیرید. داشتن یک برنامه تمیزکاری مناسب با تجهیزات و نظم کافی بسیار مهم است، به یاد داشته باشید که اگر در یک منطقه بارانی زندگی می کنید یا درختان بزرگی در اطراف آن دارید ، خدمات تمیز کردن ناودانی گلخانه باید بیشتر از مکان های دیگر انجام شود.

توصیه ها:

در زیر برخی از توصیه ها در مورد نگهداری ناودانی گلخانه ذکر شده است که شما می توانید به راحتی در ذهن داشته باشید تا آبرو گلخانه را در وضعیت خوبی حفظ کنید و باعث می شود 20 سال یا بیشتر دوام بیاورید.

Call Now Button