پد سلولزی گلخانه

قاب پد – لوازم سیستم خنک کننده گلخانه
قاب پد گلخانه
لوازم سیستم خنک کننده پدوفن گلخانه
از جنس آلومینیم و یا گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک
بهمراه رابط گالوانیزه زیر پد و بالای پد سلولزی گلخانه تجهیزات گلخانه :
سیستم خنک کننده داخل گلخانه و مرغداری با استفاده از
پد سلولزی به میزان ۱۳ درجه دمای گلخانه را کاهش میدهد و همچنین باعث رطوبت۲۵% گلخانه ها می شود.

ارتفاع: ۱٫۵متری و ۲ متری نصب و بکارگیری آسان

پد سلولزی گلخانه

پد سلولزی گلخانه از لایه های نازک و موج دار کاغذ کرافت تشکیل شده است که این پد ها باعث سرمایش تبخیری می شود و قابلیت جذب آب به مقدار زیاد را داراست. پد سلولزی گلخانه دارای ساختار هندسی منظمی است که همین شکل هندسی منظم باعث می شود که آب به صورت یکسان در تمام ابعاد آن پخش شود. کاغذ کرافتی که در تولید پد سلولزی گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد، از درخت کاج و درخت بامبو و کنف تولید شده است. این کاغذ مقاومت بسیار بالایی دارد و در صنایع مختلف و برای بسته بندی و … مورد استفاده قرار می گیرد. پد هایی که از جنس کاغذ کرافت ساخته می شوند پد سلولزی نامیده می شوند. پد سلولزی گلخانه معمولاً برای ایجاد سرمایش در فضای گلخانه به کار می رود. تقریباً می توان گفت پد سلولزی گلخانه عملکردی شبیه پوشال کولر های آبی را دارد اما با این تفاوت که کارایی این پد ها 12 درصد از پوشال کولر آبی بیشتر است.
این پد ها بیشتر در گلخانه های بزرگ و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و با مرطوب شدن باعث می شود هوای خنک وارد گلخانه شود.
در زیر می خواهیم به بررسی ویژگی های پد سلولزی گلخانه بپردازیم:
هر چند محصولات دیگری نیز وجود دارند که باعث ایجاد سرمایش در محیط گلخانه می شوند اما پد های سلولزی ویژگی هایی دارند که آن ها را از محصولات مشابه، متفاوت کرده است.
 • این پد ها به دلیل ساختار هندسی و منظمی که دارند، ایستایی خوبی دارند و افت ارتفاع پیدا نمی کنند.
 • به راحتی قابلیت شست و شو دارند و نصب و نگهداری آن ها به سهولت انجام می شود.
 • به دلیل مواد اولیه ی مرغوبی که در تولید آن ها مورد استفاده قرار گرفته است، خاصیت جذب آب توسط این پد ها بسیار بالاست.
 • این پد ها نسبت به پوشال 3 تا 5 سال عمر بالاتری دارند.
 • در ابعاد و ضخامت های مختلف قابل ارائه هستند.
 • به دلیل لایه های متعدد کرافت ، ورود گرد و غبار کمتر صورت می گیرد.
 • پد سلولزی گلخانه  یک نوع واسط تبخیری است و از حفرهای زیادی  تشکیل شده است که خاصیت جذب آب بالایی دارد. به دلیل فرم و شکل  یکدست پدهای سلولزی گلخانه ، از طریق لوله های انقال دهنده  آب به پد سلولزی در سرتاسر آن به طور یکنواخت پخش می شود. پدهای سلولزی گلخانه  امروزه به جای پوشال سنتی  استفاده می شوند، بخاطر  تعمیر و نگهداری  وتعویض سالانه بخاطر نمکی شدن ان  مجبور به عوض کردن ان میشویم . میتوان به موارد دیگر هم اشاره کرد  یکی از  علت های  اصلی استفاده پد سلولزی گلخانه  به جای پوشال، خنک شدن بهتر به وسیله پد سلولزی، همینطور کاهش مصرف انرژی  در گلخانه و فضای سرمایشی بدون قارچ و باکتری است. به همین علت است که از  پد سلولزی در صنایع  کشاورزی مثل سازه های گلخانه ای و سالن های قارچ و… صنایع مثل  صنعت دام و طیور ،صنایع  ساختمان  سازی مثل  کولر بجای پوشال از پد سلولزی استفاده می شود. بهتر است بدانیم  از پد سلولزی در صنعت های  که از سیستم سرمایشی تبخیری برای تولید محصولات خود استفاده می کنند، استفاده می شود. شرکت های  تولید کننده های پد سلولزی  ایرانی  یکی از بهترین تولید کنندگان پد سلولزی در منطق هستن . شرکت گل سبز میثاق  پد سلولزی را با قیمت مناسب از کارخانه تولید پد سلولزی تهیه کرد و به  مشتریان عرضه می کند.  شما می توانید  استعلام و کیفیت پد فروخته شده را از مشتریان قبلی ما گرفته  و این پد سلولزی را از ما بخرید. در این بخش  به مشخصات و قیمت پد سلولزی می پردازیم.
 • مشخصات پد سلولزی گلخانه
  پد سلولزی از لایه های و حفره های  تشکیل شد  که از جنس کاغذ است. از ویژگی کاغذ کرافت، خاصیت مویینگی است که باعث توزیع یکنواخت آب در تمام سطوح پد سلولزی گلخانه  می شود. از ویژگی های پد سلولزی گلخانه  خاصیت پخش شدن یکسان و یکنواخت آب در تمام سطح پد سلولزی می شود.خاصیت مویینگی در بسیاری از گیاهان هم دیده میشود  اب از تنه و شاخه درختان بالا میرود  و برگهای درختان تبخیر میشود این خاصیت مویینگی رو میتوان در گچ و کاغذ هم مشاهد کرد. علاوه براین پد سلولزی گلخانه 30درصد خنک تر نسبت به پوشال و همینطور طول عمر بالا، جلوگیری و مانع  ورود حشرات و گرد و غبار به محیط سالن گلخانه و سالن های صنعتی  میشود.پد سلولزی  برای در چند نوع تولید میشوند . پد سلولزی مرغداری، پد سلولزی گلخانه، پد سلولزی ماینر، پد سلولزی کولر از انواع پد سلولزی است که شرکت گل سبز میثاق  به شما عرضه می کند.
 • قیمت پد سلولزی گلخانه پد سلولزی نسبت به پوشال دارای ویژگی های بخصوصی هست.
  • مصرف انرژی الکتریکی  کمتر
  • کاهش ورود گرد و غبار به خاطر وجود لایه های متعدد
  • عمر بیشتر نسبت به پوشال
  • خنکی هوا مطلوب نسبت  به پوشال سنتی
  • عدم انتقال باکتری های مضر تنفسی به فضای سرمایشی
  • ایستایی به دلیل ساختاری منظم در قاب پد سلولزی

  به همین علت  که در بالااشاره کردیم  این پد سلولزی  مزایایی دارد که نسبت به محصولات جایگزین بهتر است، به همین دلیل این پد سلولزی اگر قیمت بالاتری نسبت به پوشال دارد ، باز خرید و نصب آن سود زیادی  در طولانی مدت دارد. عوامل متعددی بر قیمت پد سلولزی گلخانه  موثر است. کیفیت، ابعاد و ضخامت پد سلولزی گلخانه  از عوامل موثر بر قیمت پد سلولزی است پد سلولزی در ضخامت 10سانت و15سانت تولید میبشود تا ارتفاع 2متر. پد سلولزی گلخانه  در شرکت  ما با قیمت کمتری  و با کیفیت بالا به فروش می شود. شما می توانید با خرید  پد سلولزی از مجوعه ما  قاب پد گلخانه را هم تهیه کنید  تا سال ها نیاز به تعویض آن نداشته باشید. شما علاوه بر سایت می توانید برای اطلاع از قیمت پد سلولزی گلخانه  با فروشندگان  مجرب ما در ارتباط باشید تا به  شما کمک می کنند تا اطلاعات کافی درباره نوع پد سلولزی و قیمت پد سلولزی گلخانه  به دست آورید.

 • خرید پد سلولزی با تخفیفپدهای سلولزی گلخانه یا پد سلولزی مرغداری یا کولر  کاربرد فراوانی دارند و به همین جهت باید در انتخاب و خرید آن ها دقت کرد. پد سلولزی گلخانه  باید با کیفیت بسیار بالا تهیه شودپدهای سلولزی گلخانه  از کاغذ کرافت تولید  می شوند و همین امر باعث می شود این پدها آب را به خوبی بتوانند جذب کنند.
  • پدهای سلولزی گلخانه  به گونه ای تولید  و ساخته شده اند که ساختار آن ها از ورود حشرات و باکتری ها جلوگیری می کند.
  • پدهای سلولزی گلخانه  سطح تماس بسیار بالایی با هوای اطراف دارند و همین امر سبب بازدهی بالای آن ها در ایجاد هوای خنک می شود.
  • پد سلولزی گلخانه طول عمر بسیار بالایی نسبت به پوشال دارد .
  • پد سلولزی گلخانه  از مواد تولید میشود که  ایستایی و کارکرد بسیار بالایی دارد.
  • پد سلولزی گلخانه رسوب  تشکیل نمی شود.
  • پد سلولزی که ساختار منظمی دارد، خاصیت مویینگی پیدا کرده است و این خاصیت سبب توزیع یکنواخت آب در سراسر پد می شود.

  مزایای خرید پد سلولزی و نصب پد در گلخانه

  به طور معمول ارتفاع پد در اکثر گلخانه ها 2متر و طول ان برابر با طول گلخانه منظور میشود.

  تفاوت پد سلولزی با پد پلاستیکی

  مطالعات گسترده ای به منظور مقایسه سیستم  های تهویه  با پد خنک  کننده کاغذی و سیستم های تهویه پلاستکی  صورت گرفته که نهایت نشان داده پد های سلولزی میزان خنک کننده  بیشتری نسبت به پد های پلاستکی دارند.

پد سلولوزی گلخانه-سیستم خنک کننده گلخانه
پد سلولوزی گلخانهسیستم خنک کننده گلخانه

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]