021-66565060 09129574089

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی – پلاک 342 – طبقه 5 – واحد 1۷

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر پد سلولزی گلخانه را، می‌توان کاغذ مورد استفاده در نظر گرفت؛ کاغذ مورد استفاده در این پد سلولوزی کاغذ فنلاند است. این کاغذ با استفاده از خمیر کاغذ شیمیایی ساخته می‌شود. از ویژگی‌های این کاغذ می‌توان به مقاومت بسیار بالا اشاره کرد. دیگر ویژگی‌های اصلی این محصول را می‌توان قابلیت کشسانی بسیار بالا عنوان کرد.

نوعی دیگری از این کاغذها در صنعت بسته بندی استفاده می‌شود؛ دلیل استفاده از آن را می‌توان مقاومت بالا یا همان قابلیت کشسانی بالا عنوان کرد. دیگر مواد مورد استفاده در پد سلولزی فنلاندی  چسب و رزین با کیفیت اروپایی می باشد. استفاده از این چسب باعث افزایش مقاومت و همچنین ماندگاری محصول خواهد شد. از دیگر ویژگی‌های اصلی پد سلولزی فنلاندی می‌توان به خاصیت آنتی باکتریال اشاره کرد؛ این ویژگی‌ باعث می‌شود که هزینه‌های شما برای جلوگیری از شیوع و گسترش باکتری‌ها در محیط کمتر شود.

ویژگی دیگر این محصول جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل محیط است؛ شما با استفاده از این محصول می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که میزان ورودی گرد و غبار به فضای مرغداری و یا گلخانه شما تا حد قابل قبولی کاهش خواهد یافت. داشتن گارانتی محصولات یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ محصولات مورد استفاده در مرغداری‌ها خواهد بود.

پد سلولزی گلخانه ارائه شده توسط شرکت گل سبز میثاق، پد فنلاندی می باشد که به مدت ۳۰ ماه گارانتی دارد. این پد سلولزی گلخانه در 2 ضخامت ۱۰، ۱۵ سانتی‌متری موجود است.

شما می‌توانید با توجه به محیط و همچنین دمای مورد نظر خود اقدام به خرید نمایید. همچنین این محصول در ارتفاع‌های ١٠٠،١٢٠،١۵٠،١٨٠،٢٠٠ سانتی متر طراحی و تولید شده است؛ این تنوع در ارتفاع شما را قادر خواهد کرد که به راحتی ارتفاع مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

 

"</p

 

همچنین بخوانید: ساخت گلخانه تونلی

 

مزایای پد سلولوزی گلخانه

پد سلولزی، کارآمد، اقتصادی، کم وزن و بدون آلودگی هستند. همچنین از لحاظ بصری جذاب می باشند. همچنین همانند پوشال، محل تجمع باکتری های مضر نیستند و باعث ایجاد اختلالات تنفسی، بیماری های ریوی، حساسیت ها و … نمی شوند. گرد و غبار، حشرات و … موجود در هوا به ویژه در اماکن صنعتی توسط این پدها جذب و از محیط حذف می شود.
پد سلولزی در برابر آب دچار پوسیدگی نمی شود و لازم نیست به صورت دوره ای تعویض شوند. همچنین بوی بد از آن ها ساطع نمی شود. یعنی میتوان گرد و غبار و آلودگی های موجود در آن ها را زدود و رسوب زدایی شان کرد.
این پدها سبب کاهش هزینه های عملکرد و جلوگیری هدر رفت انرژی می شود. ساختار پدسلولزی یکپارچه و دارای شبکه ای منظم است. بنابراین به مرور زمان از حالت اولیه خارج نشده و تغییر شکل نمی یابد. با افزایش میزان جذب آب و افزایش میزان خنک سازی می تواند راندمان عملکرد را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار داد. به علت اینکه مواد مورد استفاده در ساخت پدهای سلولزی در طبیعت به آسانی قابل تجزیه و جذب هستند، سبب آلودگی محیط زیست نمی شوند.

مزایای پد سلولزی در گلخانه

مزایای پد سلولزی درمرغداری

نقش پد سلولزی گلخانه

سرمایش تبخیری بهترین حالت سرمایش و خنک کردن برای گلخانه است. در اغلب مناطق این نوع سرمایش حداکثر دما در طول روز را زیر 80°F ( 26.6°C ) حفظ می کند . همچنین اغلب گرد و غبار، حشرات و ذرات معلق در هوا توسط پدهای سلولزی تصفیه می شوند.
علاوه بر این، رطوبت حاصل از سرمایش تبخیری،آب مورد نیاز برای آبیاری را کاهش می دهد. رطوبت ایجاد شده مانع از تعرق گیاهان و خارج شدن آب حاوی مواد معدنی شده و از پژمرده شدن آنها جلوگیری می کند. رطوبت نسبی بالای نود درصد کاملا ایمن است و بنظر میرسد که رطوبت نسبی بین ۵۰ تا ۷۵ درصد بهینه باشد. این میزان رطوبت زمانی حاصل می شود که رطوبت نسبی هوای خروجی کولرها بین ۸۰ تا ۹۰ درصد باشد.
در گلخانه ها، پدها در دو طرف گلخانه نصب شده و فن ها در قسمت میانی قرار می گیرند. در برخی موارد ممکن است فن ها در سقف نصب شوند . برای اینکه توزیع هوا بین گیاهان به صورت مناسب باش، بهتر است فن ها با فاصله کمتر از 25ft ( 7.6m) از یکدیگر نصب شوند.

لوازم سیستم خنک کننده پدوفن گلخانه از جنس آلومینیم و یا گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک است. سیستم خنک کننده داخل گلخانه و مرغداری با استفاده از
پد سلولزی به میزان ۱۳ درجه دمای گلخانه را کاهش میدهد و همچنین باعث رطوبت ۲۵% گلخانه ها می شود.

 

"</p

 

پد سلولزی گلخانه

پد سلولزی گلخانه از لایه های نازک و موج دار کاغذ کرافت تشکیل شده است. این پدها باعث سرمایش تبخیری می شوند و همچنین قابلیت جذب آب آن ها بالا می باشد. این پد پرطرفدار دارای ساختار هندسی منظمی است. همین شکل هندسی منظم باعث می شود که آب به صورت یکسان در تمام ابعاد آن پخش شود.

کاغذ کرافتی که در تولید پد سلولزی گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد، از درخت کاج و درخت بامبو و کنف تولید شده است. این کاغذ مقاومت بسیار بالایی دارد و در صنایع مختلف و برای بسته بندی و … استفاده می شود. پد هایی که از جنس کاغذ کرافت ساخته می شوند پد سلولزی نامیده می شوند.

پد سلولزی گلخانه معمولاً برای ایجاد سرمایش در فضای گلخانه به کار می رود. تقریباً می توان گفت پد سلولزی گلخانه عملکردی شبیه پوشال کولر های آبی را دارد اما با این تفاوت که کارایی این پد ها 12 درصد از پوشال کولر آبی بیشتر است.

این پدها بیشتر در گلخانه های بزرگ و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و با مرطوب شدن باعث می شود هوای خنک وارد گلخانه شود. در بخش زیر به بررسی ویژگی های پد سلولزی گلخانه پرداختیم:

یکی از  علت های  اصلی استفاده پد سلولزی گلخانه به جای پوشال، خنک شدن بهتر به وسیله پد سلولزی، همینطور کاهش مصرف انرژی در گلخانه و فضای سرمایشی بدون قارچ و باکتری است. به همین علت است که از  پد سلولزی در صنایع  کشاورزی مانند سازه های گلخانه ای و سالن ها، صنعت دام و طیور، صنایع ساختمان سازی مثل کولر، بجای پوشال از پد سلولزی استفاده می شود.

بهتر است بدانید از پد سلولزی در صنعت هایی که از سیستم سرمایشی تبخیری برای تولید محصولات خود استفاده می کنند، استفاده می شود. شرکت های تولید کننده های پد سلولزی ایرانی یکی از بهترین تولید کنندگان پد سلولزی در منطق می باشند.

شرکت گل سبز میثاق  پد سلولزی را با قیمت مناسب از کارخانه تولید پد سلولزی تهیه کرد و به  مشتریان عرضه می کند.  شما می توانید استعلام و کیفیت پد فروخته شده را از مشتریان قبلی ما گرفته  و این پد سلولزی را از ما بخرید. در این بخش  به مشخصات و قیمت پد سلولزی می پردازیم.

 

بخوانید: هزینه ساخت گلخانه

 

مشخصات پد سلولزی گلخانه

پد سلولزی از لایه و حفره های زیادی  که از جنس کاغذ است، تشکیل می شود. از ویژگی کاغذ کرافت، خاصیت مویینگی است که باعث توزیع یکنواخت آب در تمام سطوح پد سلولزی گلخانه می شود. از ویژگی های پد سلولزی گلخانه، می توان به خاصیت پخش شدن یکسان و یکنواخت آب در تمام سطح پد سلولزی اشاره کرد.

خاصیت مویینگی در بسیاری از گیاهان هم دیده میشود. این خاصیت مویینگی رو میتوان در گچ و کاغذ هم مشاهد کرد. علاوه بر این پد سلولزی گلخانه 30 درصد خنک تر نسبت به پوشال می باشد. از دیگر مشخصات این پد، طول عمر بالا، جلوگیری از  ورود حشرات و گرد و غبار به محیط گلخانه و سالن های صنعتی می باشد. پد سلولزی در چند نوع تولید میشود.

پد سلولزی مرغداری، گلخانه، ماینر، کولر از انواع پد سلولزی است که شرکت گل سبز میثاق  به شما عرضه می کند.

پد سلولزی نسبت به محصولات دیگر جایگزین بهتری است. به همین دلیل این پد اگر قیمت بالاتری نسبت به پوشال دارد، خرید و نصب آن سود زیادی در طولانی مدت دارد. عوامل متعددی بر قیمت پد سلولزی گلخانه موثر است.

کیفیت، ابعاد و ضخامت پد سلولزی گلخانه  از عوامل موثر بر قیمت پد سلولزی است. پد سلولزی در ضخامت 10سانت و 15سانت تا ارتفاع 2متر تولید می شود. پد سلولزی گلخانه  در شرکت  ما با قیمت کمتری  و با کیفیت بالا به فروش می رسد. شما می توانید با خرید  پد سلولزی از مجوعه ما  قاب پد گلخانه را هم تهیه کنید تا سال ها نیاز به تعویض آن نداشته باشید. شما علاوه بر سایت می توانید برای اطلاع از قیمت پد سلولزی گلخانه  با فروشندگان  مجرب ما در ارتباط باشید تا به  شما کمک کنند اطلاعات کافی درباره نوع پد سلولزی و قیمت پد سلولزی گلخانه به دست آورید.

خرید و قیمت پد سلولزی گلخانه

پدهای سلولزی گلخانه یا مرغداری یا کولر کاربرد فراوانی دارند. به همین جهت باید در انتخاب و خرید آن ها دقت کرد. پد سلولزی گلخانه  باید با کیفیت بسیار بالا تهیه شود. پد سلولزی گلخانه  از کاغذ کرافت تولید می شود. همین امر باعث می شود این پدها آب را به خوبی بتوانند جذب کنند.

تفاوت پد سلولزی با پد پلاستیکی

مطالعات گسترده ای به منظور مقایسه سیستم  های تهویه با پد خنک  کننده کاغذی و سیستم های تهویه پلاستکی  صورت گرفته که نهایت نشان داده پدهای سلولزی میزان خنک کننده  بیشتری نسبت به پد های پلاستکی دارند.

Call Now Button