پروفیل اچ گلخانه

پروفیل-اچ-گلخانه

پروفیل اچ گلخانه یکی از لوازم و اتصالات گلخانه می باشد که در سازه استفاده می شود. بخاطر شباهت سطح مقطع این پروفیل به حرف H انگلیسی بنام پروفیل H معروف شده است.

پروفیل اچ گلخانه

شکل ظاهری پروفیل H گلخانه به صورت ترکیبی از لاکینگ فنر و پروفیل U می باشد. در حقیقت به جای پیچ کردن لاکینگ فنر و پروفیل U می توان از پروفیل اچ استفاده کرد. پروفیل H در ساخت گلخانه برای نصب و اتصال نایلون گلخانه بر روی سازه گلخانه استفاده می شود. شایان ذکر است که این پروفیل بصورت گالوانیزه تولید می شود. این دو متریال تفاوت هایی با هم داشته و برای مقاصد متفاوتی استفاده می شود.

مهمترین کارایی پروفیل H در گلخانه ها، تحمل بار استاتیکی سازه برای متصل کردن طولی کمان ها به یکدیگر است. از این پروفیل ها همچنین برای زیر سازی پوشش در دیواره های گلخانه استفاده می شود. همچنین به عنوان رابط دریچه های سقفی نیز استفاده می شود. بواسطه استفاده از پروفیل اچ می توان در گلخانه ها تا 3 لایه نایلون را به صورت همزمان کار کرد.

مشخصات فنی پروفیل H گلخانه

پروفیل H تولیدی شرکت، با استفاده از ورق گالوانیزه گرم ساخته می شود. ورق استفاده شده برای ساخت پروفیل به طور میانگین دارای ضخامت 1 تا 1.5 میلیمتر است. شایان ذکر است که تولید روتین با درخواست بالای مشتریان ضخامت 1.25 میلیمتری است. هرچند با سفارش مشتری پروفیل اچ 1 میلیمتری و یا 1.5 میلی نیز تولید می شود.

کارخانه تولیدی ما واقع در تهران می باشد و سفارش مشتریان در اسرع وقت به تمامی شهرستانها و خارج از کشور ارسال می شود. تجربه طولانی و تجهیزات به روز ما باعث شده است که قیمت تمام شده کار نسبت به سایر همکاران پایین تر بوده و از این رو قیمت مناسب نسبت به کیفیت بالای محصولات از مزیت های رقابتی ما در این صنعت است.

توجه: در صورت درخواست خرید پروفیل اچ بالای 5 هزار متر، شرکت گل سبز میثاق یک عدد فن سیرکوله را به عنوان هدیه خرید به مشتریان خود تقدیم می کند.

شما می توانید همین الان برای استعلام قیمت روز پروفیل و ثبت سفارش خود با شماره های شرکت در ساعات اداری و با شماره 09125753841 در خارج از ساعت اداری تماس بگیرید.

پروفیل-اچ-گلخانه

نحوه تولید پروفیل اچ گلخانه در گل سبز میثاق

پروفیل های این شرکت طی فرایند رول فرمینگ ساخته می شود. بدین صورت که پس از نواربری رول ورق، از خط نورد غلطکی رول فرمینگ رد شده و محصول تولید می گردد. به روز بودن تجهیزات ساخت کارخانه، باعث تولید محصول با ابعاد و خم های استاندارد و بدون کجی و یا موربی می شود. این مساله باعث نصب راحت و کاربری آسان آن در ساخت گلخانه می شود. یک محصول دیگر مشابه، پروفیل اچ فنرخور می باشد. پروفیل اچ گلخانه این شرکت دارای قابلیت 3 فنر می باشد.

پروفیل اچ چه کاربردی در ساخت گلخانه دارد؟

کاربرد پروفیل اچ در سازه گلخانه می باشد. مهمترین استفاده از آن برای نصب و اتصال نایلون گلخانه یا همان پوشش های پلاستیکی است. از این پروفیل برای نصب سایه انداز گلخانه استفاده می شود. همچنین در نصب شید سایه انداز گلخانه جهت استحکام بروی سازه گلخانه و همچنین نصب توری ضد حشره و نصب بروی گلخانه از کانال لاکینگ فنر و یا پروفیل فیکس پلاستیک استفاده میشود. از این پروفیل بر روی راس کمان گلخانه جهت قفل نایلون و نصب نایلون گلخانه استفاده می شود.

قیمت پروفیل اچ گلخانه

محصول تولیدی ما در طول های 5 و 6 متری تولید می شود. با توجه به تغییرات مستمر نرخ ورق گالوانیزه، قیمت پروفیل اچ به صورت روزانه محاسبه و اعلام می شود. در صورتی که نیاز مشتری به ابعاد غیر از 5 و 6 متر باشد بایستی پس از سفارش ابعاد اختصاصی ایشان تولید شود. قیمت پروفیل اچ گلخانه تابع عواملی چون قیمت ورق گالوانیزه و هزینه حمل ورق تا محل تولید است. با اینحال قیمت روز در تاریخ 10 بهمن 1401 به شرح زیر است:

  • قیمت هر شاخه پروفیل اچ گلخانه 5متری با ضخامت 1.25میل 300هزار تومان است.
  • قیمت هر شاخه پروفیل اچ گلخانه 6متری با ضخامت 1.25میل360هزار تومان است.

ما در اینجا سعی کردیم مختصری در این باره صحبت کنیم. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان خرید و یا اجرای پروژه های گلخانه می توانید با ما تماس بگیرید.

.

یک دیدگاه در پروفیل اچ گلخانه

  1. mostafakz says:

    تشکر از شرکت شما پروفیل اچ ها به دستمون رسید حتی ضخامت چک کردیم همونی بود که گفته بودین 1.25میل واقعی شما رو معرفی کردم به چند تن از گلخانه داران و خوشحالم بدون واسط و قیمت خوب خرید کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button