گلخانه دست دوم

فروش  گلخانه دست دوم

فروش گلخانه کار کرده

مخاطبین و کارشناسان طرح فروردین تا اردیبهشت  شروع شد
علاقمندان به خرید گلخانه دست دوم یا گلخانه کار کرده
ما به شما این امکان را خواهیم داد که بجای خرید گلخانه دست دوم صاحب گلخانه طرح اسپانیایی با ارتفاع بلند شوید
فقط کافیست با ما کارشناسان شرکت گل سبز فرداد میثاق تماس داشته باشید .

انتخاب بهترین مواد برای گلخانه حیاتی است زیرا در میزان جذب هوای مناسب و قطرات باران بر روی گیاهان تأثیر خواهد گذاشت. مواد مختلفی وجود دارد که مقدار دقیقی از نور را برای عبور فراهم می کند و مقادیر مختلفی از توزیع نور را ارائه می دهند. هنگام انتخاب مواد برای این مکان باید هوشیار باشید زیرا نور شدید باعث گرم شدن بیش از حد گیاهان می شود. از طرف دیگر سایه زدن زیاد باعث خراب شدن گیاهان در اثر کمبود انرژی می شود.

هر ماده بکار رفته در آن  مزایای منحصر به فرد خود را دارد. قبل از رسیدن به نتیجه ، بررسی این نوع مواد بکار رفته بسیار حیاتی است. در اینجا خلاصه ای از مواردی که ممکن است بخواهید قبل از تهیه گلخانه دست دوم بررسی کنید، ارائه می شود. درباره فروش گلخانه دست دوم می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فواید استفاده از پلاستیک گلخانه ای

رول و ورق های پلاستیکی گلخانه دست دوم یکی از بهترین مواد برای این نوع مکان است که تفاوت زیادی با پلاستیک معمولی دارد. آنها مقاوم هستند و حتی هنگام برش نیز به راحتی پاره نمی شوند. دلیل این امر این است که تکه ها وقتی بریده می شوند تا انتها پاره نخواهند شد. آنها همچنین برای ایستادگی در برابر همه شرایط آب و هوایی طراحی شده اند. طرح فیلم گلخانه بافته شده به پلاستیک گلخانه قبل از اینکه به ورق یا رول تبدیل شوند ، ویژگی واحدی است که آنها را از پلاستیک معمولی متمایز می کند.

آنها یک گزینه ارزان قیمت نسبت به خرید یک قاب بزرگ شیشه ای هستند. تنظیم این نوع ماده گلخانه نیز آسان است و می توانند کاملاً با اشکال و اندازه های مختلف گلخانه مطابقت داشته باشند. این پلاستیک ها همچنین می توانند پنجره ها ، درها و دریچه ها را نیز پوشش دهند. در نتیجه ، دوام پلاستیک های گلخانه ای به این معنی است که پلاستیک بسیار کمتری به صورت زباله در می آید و باعث کاهش میزان آلودگی در منطقه می شود.

انواع مختلف پلاستیک برای گلخانه

این چهار نوع پلاستیک گلخانه ای همگی دو تا سه سال دوام دارند. با این حال ، شرایط آب و هوایی شدید مانند یخ زدگی شدید ، گردباد ، تگرگ و طوفان از عواملی هستند که باعث افزایش طول عمر پلاستیک می شوند.

پلاستیک پلی کربنات

پلاستیک پلی کربنات به عنوان یکی از بهترین مواد پوشاننده این مکان در نظر گرفته می شود. این پلاستیک دو جداره دو یا دو جداره است که از پلاستیک پلی اتیلن ساخته شده است. در صورت نگهداری صحیح ، این نوع پوشش می تواند ده سال یا بیشتر برای گلخانه دست دوم دوام داشته باشد. باغبانی در تمام طول سال به دلیل ویژگی حفظ گرما و رطوبت با این نوع پلاستیک آسان است.

پلاستیک پلی اتیلن

در پلی اتیلن دو نوع مقاومت پلاستیکی وجود دارد. در پروژه های بزرگ صنعتی معمولاً از پلی اتیلن با درجه تجاری برای گلخانه استفاده می شود. سطح مطلوب و نوع ساده، توصیه شده برای استفاده در پروژه های گلخانه ای شخصی کوچک یا متوسط است. اگر به خوبی حفظ شود ، پلی اتیلن می تواند از یک تا دو سال دوام بیاورد.

پلاستیک پلی وینیل

پلی وینیل در مقایسه با پلی اتیلن پلاستیکی گران قیمت است. مقاومت پلاستیک دلیل موجه قیمت بالاتر این نوع ماده استفاده شده در ساخت گلخانه است. به این دلیل که اگر در شرایط مطلوب نگهداری شود ، پلی وینیل می تواند پنج سال یا بیشتر دوام بیاورد. این به معنای بررسی و تمیزکاری منظم برای حفظ دوام آن است.

پلاستیک کوپلیمر

کوپلیمر از نظر طول عمر و مقاومت یک درجه بالاتر از پلاستیک پلی اتیلن است. اگر مرتباً تمیز و بررسی شود ، می تواند سه سال یا بیشتر دوام بیاورد. با این حال ، بعد از گذشت سه سال ، پلاستیک شکننده و در معرض شکستگی دیده شده است. یک نوع گران قیمت کوپلیمر وجود دارد که به اندازه شیشه شفاف و از نوع قیمت پایین بسیار قویتر است.

بهترین گزینه ها برای پوشش گلخانه

به طور استثنایی نادر است که در هر بازار یک محصول واحد وجود داشته باشد که متناسب با همه چیز باشد. همین مسئله در مورد گلخانه نیز صدق می کند. اگر به محصولی نیاز داشته باشید که مناطق وسیعی از ناودان را پوشش دهد و همراه با ابزار دیگر مورد استفاده قرار گیرد ، باید تحقیقات درستی در این باره انجام دهید. شاید فقط به یک قاب گلخانه ای سرد احتیاج دارید که گیاهان جوان و لطیف را از دمای سخت محافظت کند، همه چیز بسته به انتخاب فرد دارد.

قبل از اینکه انتخاب خود را انجام دهید ، باید بدانید که دقیقاً به چه چیزی نیاز دارید. هنگامی که نیاز خود را پیدا کردید ، می توانید مستقیماً محصولات پیش ساخته را بخرید یا پوشش گلخانه را خریداری کنید. علاوه بر این ، مواد مختلف باید همانطور که قبلا توضیح داده شد استفاده شوند.

رول های پوشاننده

رول های پوشاننده گلخانه با نصب آسان و مناسب برای افرادی که با حجم زیاد کار می کنند بسیار مناسب هستند ، دارای دو مدل XP یا Pro است که بسته به منطقه و شرایط دیگر باید از آنها استفاده کنید. این ماده کاملاً سبک است و می توان آن را روی هر سازه گلخانه ای قرار داد. علاوه بر این ، سرعت انتشار زیادی در آن وجود دارد و می توان اطمینان حاصل خواهد کرد که تمام گیاهان شما طیف مفیدآب و هوایی را دریافت می کنند.

پلی کربنات دو جداره در نگهداری گرما عالی است و لایه های ضخیم تر به طور قابل توجهی باعث کاهش قیمت گرمایش داخل گلخانه می شوند. این واقعیت باعث می شود که رول های پوشش دهنده گلخانه گزینه مناسبی برای کسانی باشد که دارای گلخانه های بزرگ یا کوچکی هستند.

پانل های پوشش دهنده گلخانه:

قرار دادن این نوع پانل ها بسیار آسان است و برای ثابت ماندن و تقویت نیاز به ساختار زیادی ندارد. علاوه بر این ، به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند ، کاملاً از گوشه ها خم می شوند و هیچ لکه ای بدون پوشش باقی نمی ماند. سرانجام ، نگهداری از آن بسیار آسان است در حالیکه تقریباً در برابر انواع آب و هوا با دوام و مقاوم است. همه این موارد در یک گلخانه دست دوم نیز کاملا رعایت می شود.