021-66565060 09125753841

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی – پلاک 342 – طبقه 5 – واحد 1۷

ساخت گلخانه شیشه ای این  شرکت مشابه گلخانه هلندی با قیمتی باور نکردنی

ساخت گلخانه شیشه ای: گلخانه ای بزرگ و  با استحکام و زیبایی منحصر بفرد که امکان مجزا نمودن گلخانه به واحدهای مستقل را داراست. این گلخانه شیشه ای مناسب برای تولید، تحقیق تجاری و ایجاد فضاهای نمایشگاهی و فروشگاهی است.

آب بندی کامل بوسیله نوارهای EPDM با قابلیت هدایت آب ناشی از تعریق داخل به بیرون گلخانه شیشه

ای از دیگر مزایای این گلخانه می باشد.

مشخصات فنی گلخانه شیشه ای

جنس سازه : ناودانی : ورق ۲ گالوانیزه – ستون ها ، خرپاها و بادبندها تمام گالوانیزه – اتصالات

نگهدارنده شیشه، آلومینیومیی

پوشش : شیشه با ضخامت ۴ میلیمتر

عرض هر دهنه ۶٫۴ متر

طول   متغیر با ضریب ۳ متر

ارتفاع ستون  ۳ یا ۴ متر

ارتفاع تاج ۳٫۸ یا ۴٫۸ متر

فاصله ستونهای کناری متر۳

فاصله ستونهای میانی متر    ۳

خرپا   پروفیل ۶۰x40 و میلگرد۰ ۱

ناودانی   ورق با ضخامت ۲میلیمتر

سازه   تمام گالوانیزه و پیش ساخته

متعلقات سازه پنجره سقفی

پوشش  شیشه ۴ میلیمتر

عرض شیشه در سقف ۶۰ سانتیمتر

عرض شیشه در دیواره  سانتیمتر۸۰

تجهیزات قابل نصب  سیستم سرمایش (پد و فن) ، سیستم گرمایش ، کنترل ، آبیاری ، سایبان و …

درب   بدلیل تنوع در کاربری، این سازه بدون درب ارائه می گردد

اگر می خواهید گلخانه شیشه ای خود را بسازید یا یک کیت گلخانه از پیش ساخته شده را خریداری کنید ، باید تصمیم بگیرید که چه ماده شفافی برای دیوارها و سقف یا گلخانه شما مناسب تر است. بسته به نوع کاربرد ، ممکن است لازم باشد انواع مختلف شیشه ، پلی کربنات ، پلاستیک گلخانه یا مواد دیگر را در نظر بگیرید. هر ماده قیمت ، مقاومت ، دوام ، نگهداری و ملاحظات زیبایی شناسی خاص خود را خواهد داشت. همه مواد در همه مناطق آب و هوایی یا برای همه سبک های ساخت گلخانه شیشه ای کاربردی نیستند. در راهنمای مواد زیر متداول ترین مواد مورد استفاده برای سقف و دیوارهای انتقال دهنده نور از گلخانه ها به شما معرفی می شود و توضیح داده می شود که برای ساخت گلخانه شیشه ای صنعتی مناسب ترین مواد لازم چه مواردی هستند.

مقایسه مواد بکار رفته در ساخت گلخانه شیشه ای:

شیشه

شیشه با کیفیت ترین گزینه با بالاترین قیمت برای گلخانه ها ی شیشه ای باید بکار رود. سنگین ترین ماده برای گلخانه شیشه ای است و بنابراین نصب آن دشوارترین است. اما در صورت نصب صحیح و محافظت در برابر خرد شدن ، شیشه از نظر عمر مفید از هر گزینه پلاستیکی دیگری دوام بیشتری خواهد داشت.

پانل های پلی کربنات

پلی کربنات دارای مقاومت کمتری نسبت به شیشه است اما دارای تعدادی ویژگی است که ممکن است آن را به بهترین گزینه برای برخی از تاسیسات گلخانه ای تبدیل کند. پلی کربنات بسیار سبک وزن و کار با آن آسان است ، نصب این نوع پانل ها مفید خواهد بود و در صورت مراقبت صحیح با تثبیت کننده های UV ، ممکن است از 10 تا 20 سال عمر مفید در خارج از پانل ها داشته باشید. پانل های پلی کربنات در طیف گسترده ای از پانل های دو جداره و سه جداره نیز موجود است ، بنابراین می توانید از پلی کربنات در بسیاری از کاربردها که عایق کاری مهم است استفاده کنید. نقاط منفی ان ، مانند هر پلاستیک ، پلی کربنات سرانجام از قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش تخریب می شود.

پلی فیلم

کمترین قیمت در جنس پلی فیلم می تواند گزینه خوبی برای گلخانه هایی باشد که بودجه آنها کم است و عمر مفید طولانی مدت آنچنان مهم نیست. کار با پلی فیلم ها آسان است اما برای گلخانه ها گزینه دائمی و مقاومی نیست.

پانل های گلخانه شیشه ای

شیشه گرانترین ، اما به طور کلی با دوام ترین گزینه برای ساخت گلخانه است. اگر بودجه و برنامه شما شیشه را به عنوان یک ماده مناسب انتخاب کرده است ، هنگام ارزیابی صفحات مختلف شیشه ، حتماً سوالات زیر را بپرسید:

  1. 1. ویژگی های ایمنی شیشه چیست؟

شیشه گرما دیده می تواند برای کاربردهای گلخانه ای خطرناک باشد. هنگامی که شکسته می شود ، شیشه های به صورت خرده های تیز و بلند خرد می شوند که ممکن است باعث آسیب شوند.

شیشه تمپر شده چهار تا شش برابر شیشه گرما دیده مقاوم در برابر خرد شدن است و وقتی شکسته می شود به قطعات مربع کوچک تبدیل می شود و بعید است باعث آسیب شود. این نوع شیشه برای گلخانه شیشه ای  انتخاب بهتری نسبت به شیشه های گرما دیده است. انواع مختلفی از شیشه های تمپر شده (تک ، مضاعف و …) با مقاومت کششی متنوع وجود دارد.

  1. 2. آیا به شیشه تک جداره احتیاج دارم یا دو جداره؟

برای تصمیم گیری در مورد مناسب تر بودن شیشه یک در یا دو در ، باید بودجه کلی پروژه خود را در نظر بگیرید ، از جمله هزینه های گرمایش و سرمایش طولانی مدت برای گلخانه شیشه ای در نظر گرفته شود. شیشه معتدل تک لایه انتخاب خوبی برای پروژه های گلخانه شیشه ای با بودجه کم است که هزینه های گرمایشی و سرمایشی عمده ای ندارند. برای پروژه هایی که هزینه های گرمایش و سرمایش گلخانه ای نگران کننده است ، شما با استفاده از شیشه های تمپر شده دو جداره (یا اگر در یک آب و هوای به خصوص سرد زندگی می کنید احتمالاً شیشه سه جداره) بهتر خواهد بود.

برای به حداکثر رساندن خواص منعکس کننده حرارت شیشه در آب و هوای گرم ، شما همچنین می توانید پانل های شیشه ای با درجه حرارت پایین را در نظر بگیرید ، که به طور موثرتری نسبت به شیشه های معمولی جلوی گرما را می گیرند.

  1. 3. نگهداری از این صفحات شیشه ای چقدر دشوار خواهد بود؟

اگر شیشه دو جداره یا سه جداره را انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که پانل ها به درستی آب بندی شده اند تا از تراکم داخل صفحه جلوگیری کنید.

همچنین باید توجه داشته باشید که می توان از پوشش های شیشه ای متنوعی استفاده کرد تا با گذشت زمان نگهداری صفحات شیشه ای شما راحت تر شود. به عنوان مثال ، شیشه های خود تمیز شونده (مارک SunClean) با ماده ای پوشانده شده اند که از نور خورشید برای تجزیه آلودگی صفحات استفاده می کند و باعث می شود آب از صفحات منشعب نشود. اگرچه این پوشش ها قیمت شیشه را افزایش می دهند ، اما ممکن است در طول سالها از شستن شیشه های زیادی صرفه جویی کنید. برای گلخانه شیشه ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

پانل های پلی کربنات گلخانه شیشه ای

پانل های پلی کربنات از پلاستیک شفاف و سفت و سخت ساخته می شوند که نور را تقریباً به خوبی در شیشه منتقل می کنند. پانل ها معمولاً به صورت پانل های دو جداره تخت در دسترس هستند که حاوی دو صفحه تخت پلی کربنات هستند که با فضای هوا جدا شده اند. فضای هوا بین شیشه ها باعث بهبود خواص عایقی صفحات می شود.

گلخانه پلی فیلم

پلاستیک گلخانه ای که به عنوان پلاستیک گلخانه ای یا پلاستیک کشاورزی نیز نامیده می شود ، یک ورقه پلی اتیلن قوی ، انعطاف پذیر و شفاف استپلی فیلم در ضخامت های مختلفی در دسترس است ، که معمولاً از 2 تا 11 میلی متر برای کاربردهای گلخانه ای متغیر است ، پلی ضخیم تر (میلی لیتر) معمولاً بیشتر از فیلم نازک تر است. پلی در حالی که نور ماورا بنفش (UV) را مسدود می کند ، نور مرئی را منتقل می کند و شفافیت فیلم باعث انتشار نور مناسب می شود که به رشد گیاه کمک می کند. پلی فیلم ها برای استفاده در محدوده وسیعی از مناطق آب و هوایی ، از دمای یخ زدگی تا دمای بسیار گرم مناسب هستند.

Call Now Button