021-66565060 09125753841

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی – پلاک 342 – طبقه 5 – واحد 1۷

فروش نایلون گلخانه ,نایلون رخ پلاستیک طوس, نایلون نیلو فر یزد, نایلون سمن , نایلون پرشین پلاستیک ,  نایلون جوانه پوشش

فروش  نایلون گلخانه ای  یا پوشش گلخانه ای سه لایه تا عرض ۱۴ متر عرض میشود ودر عرض 8متر -عرض 10متر و عرض 12متر تولید میشود

بهتر است زمانی برای نصب نایلون گلخانه استفاده کنیم  که هوا معتدل باشد و نایلون گلخانه ای ما دارای افزودنی بنام EVEباشد  این مواد به نایلون ما اجازه خصلت میده به طور مثال در زمان زمستان نایلون حالت شل شدن پیدا میکند و در تابستان نایلون گلخانه سفت میشود.

افرودن مواد افزودنی به نایلون گلخانه از نکات  مهم برای انتخاب نایلون است بطور مثال نایلون گلخانه افزودنی بنام  IR دارد  بهتر برای مناطق جنوب ایران نصب نشود و برای مناطق سرد استفاد شود  مثال  اینک IR حدود 5درجه اختلاف ایجاد میکند ببین زمان برابر در مناطق سرد و گرم  ینی زمان انتخاب IR در مناطق گرم  تله گرمای ایجاد کردیم برای پوشش سازه گلخانه نتیجه اینکه سعی کنیم در مناطق گرم در نایلون گلخانه از IRاستفاده نکنیم.

فروش نایلون گلخانه  و تولید انواع  نایلون گلخانه سه لایه تا عرض ۱۴ متر و تا ضخامت ۲۴۰ میکرون درخاورمیانه می باشد. با توجه به روند رو به توسعه نایلون گلخانه  و کشاورزی و گلخانه ای درجهان این شرکت علاوه بر نایلون های صنعتی وکشاورزی تک لایه،اقدام به تولید نایلون های عریض سه لایه درعرض های ۱ الی ۱۴ متر وضخامت های مختلف نموده است. عمده ترین کاربرد این پلاستیک ها درصنعت کشاورزی ، پوششهای گلخانه ای وصنایع بسته بندی می باشد. علاوه برپوشش گلخانه به دلیل استحکام و عایق بودن ، می توان این محصول را با ضخامت بیشتربرای عایق بندی کف استخرها (پرورش ماهی و شنا) و همچنین ایجاد آبگیرهای موقت در پارکها استفاده نمود. – دامنه تولید این فیلمها ۱ تا ۱۴ متر می باشد. – این فیلم ها در درصدهای UV مختلف تولید می شوند. – تمام محصولات شرکت دارای بیمه نامه و ضمانت چندساله می باشند

نایلون گلخانه ای

پوشش گلخانه موردیست که باید در همان آغاز طراحی گلخانه به آن توجه شود. بنابر نوع گلخانه ایکه می سازیم می توانیم از پوشش های گوناگونی استفاده کنیم. در گذشته برای پوشاندن گلخانه ها پلاستیک را در عرض گلخانه یکی پس از دیگری قرار می دادند و پلاستیک با کشش کافی از طرفین مهار میگردید و هر دو لایه مجاور باید حدود ۵/۰ متر همپوشانی می داشت و نیز جهت درزها در جهت بادهای غالب منطقه می بود تا از نفوذ هوای سرد و باد و باران ممانعت گردد. اما وجود پلاستیک های تا عرض ۱۴ متر تولید شرکت ، گلخانه داران را از این عمل که با هدر رفتن منابع انرژی و سرمایه همراه بود بی نیاز کرده است .

نکته قابل توجه در تولید این نوع پوشش، افزودنی های خاص و منحصر بفردی است که به جهت ارتقای کیفی و عملکرد مناسب به هر یک از این لایه ها افزوده می شود این افزودنی ها عبارتند از :

UV تثبیت کننده نوری ضد اشعه ماوراء بنفش

IR جاذب اشعه مادون قرمز

AB ضدباکتری ، ضد ویروس

AD,AF ضد مه ، ضد چکه

E.V.A خاصیت الاستیک

دامنه تولید این فیلمها ۲ تا ۱۴ متر می باشد

فروش نایلون گلخانه
فروش نایلون گلخانه
Call Now Button